Category Archives: Gadżety

Gdzie szukać serwisu AGD?

Zepsuta pralka lub lodówka to nie lada problem w dzisiejszych czasach. Oba te urządzenia stanowią niezbędne wyposażenie każdego domu, dlatego ich naprawa jest sprawą priorytetową. Gdzie jednak znaleźć kogoś, kto się tego podejmie? Odpowiedzią na wiele pytań jest internet. W tym przypadku także może nam pomóc i odnaleźć dla nas serwis AGD. Wystarczy w wyszukiwarce… Read More »

Biznesowy tablet

Tablet HP EliteBook 2740p, wyposażony został w procesory Intela o standardowym napięciu zasilania, dzięki czemu jest w stanie połączyć moc obliczeniową i niezawodność notebooka z elastycznością tabletu, stanowiąc idealne rozwiązanie dla często podróżujących użytkowników. Najlżejszy model tabletu 2740p waży 1,72 kg i jest wyposażony w wyświetlacz LED o przekątnej 30,7 cm

Cały świat w zasięgu ręki

Internet w telefonie to przydatna sprawa, zwłaszcza jeśli szybko trzeba sprawdzić rozkład jazdy. Ograniczeniem jest jednak niewielki ekran. Internet na urządzeniach mobilnych był kolejnym przełomem, ale szybko okazało się, że początkowy zachwyt trzeba było zrewidować. Telefon ma bowiem ograniczone funkcje, a przede wszystkim niewielki wyświetlacz. Dlatego sporo osób przekonywało, że wolą używać klasycznych laptopów, które… Read More »

Prototyp dron handlowy

Zanim do tego dojdzie, że latające bezzałogowe helikoptery (dron) czy pojazdy lotnicze – sterowane przez człowieka – będą dostarczały pizzę czy książki do prywatnego odbiorcy minie sporo czasu. Do uregulowania są sporne kwestie prawne, polityczne i technologiczne.